ISBN 9786055083700
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
13,89 TL %26
bkmkitap.com
Fiyatı
10,28 TL
Fiyat Alarmı
 • Ben küçükken, dünyanın benimle aynı yaşta olduğunu düşünüyordum. Sonradan bu konuda yanıldığımı anladım tabii.

  Ama benim dünyam daha dokuz yaşında ve dokuz yaşında olmak, hem benim hem de dünya için önemli bir şeydir. Ömrünüzde yalnızca bir kez dokuz yaşında olabilirsiniz. Ayrıca 9, tek haneli sayıların sonuncusudur ve bu yaştan sonra hayat önünüzde çok daha ciddi uzanır.

  Bu nedenle dokuz yaşımın çok uzun sürmesini ve unutulmaz olmasını istedim.

  Öyle de oldu galiba…

  Yazar Hakkında

  Ankara’da doğdum. ODTÜ Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldum. Öykü yazmaya 1990’da başladım. Günümüze değin, çeşitli dergilerde yüzlerce öykü ve makalem yayımlandı. Ayrıca çeşitli yaş grupları için yayımlanmış 11 kitabım var. TÜBİTAK Bilim ve Teknik, TÜBİTAK Bilim Çocuk ve NTV Bilim dergilerinde araştırmacı yazar olarak çalıştım. Çeşitli aylık dergilerde ve internet ortamında bilim ve edebiyat alanlarında yazılar yazmayı sürdürüyorum.

  Çizer Hakkında

  Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde kuşlar üzerine doktoramı tamamladım. Sonrasında Doğuş Grubu NTV Bilim Dergisinde yazar, illüstratör ve tasarımcı olarak çalıştım. Şu an Hacettepe Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde ve ortağı olduğum Zihin Ofisi adlı kuruluşta grafik tasarımcı olarak çalışıyorum.

   

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.