128,00 TL
79,36 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
48,64 TL
Herkes İçin NLP Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji
Sayfa Sayısı: 182
ISBN: 9786253741570
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
Cemal Kondu
Cemal Kondu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Herkes İçin NLP Kısa Özet

  Hedefe ulaşmak için NLP`yi emrinize amade etmek çok kolay. Bunun için gözlükleriniz üzerinde bir-iki rötuş yapmak yeterli. Böylece karanlık birer labirent gibi görünen yollarda yönünüzü daha kolay bulacak, netliğe kavuşan hayallerinizin peşine düşeceksiniz.
  Okuru NLP`nin pek çok çehresiyle tanıştırıyor eser. Bir sanat olarak, bir bilim olarak, bir yöntem olarak ve bir rehber olarak NLP, yaşamın farklı boyutlarına yardım elini uzatıyor. Gerçek başarı hikâyeleri ve yazarın hayatında alınmış çarpıcı örneklerle başarı için inanç ve sabrın sözde kalmaması gerektiğine şahit oluyorsunuz.
  Bilinçaltını yönetmek, zihnin dilini çözmek, kendi elinizle ördüğünüz duvarlarla yüzleşmek için çetrefilli açıklamalardan kaçınan yazar, herkesin kendi yöntemlerini yaratmasını sağlayacak örneklerle zenginleştiriyor kitabı. Emirler yağdırmak yerine, kendi kurallarınızı oluşturmanız gerektiğini telkin ediyor.
  Değişimin, karar almanın ve gelişimin karşısında korkudan titremek yerine yenilenmiş bir cesaret kazanmanın yollarını sunan bu kitap, coşkulu bir yaşama kanat açmanızı sağlayacak.

 • 2. Hamur

Herkes İçin NLP Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.