sadsad x
asdasd
29,00 TL
19,43 TL
%33 indirim
Her Umut Ortak Arar Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786053045137
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Nilay Örnek
Nilay Örnek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Her Umut Ortak Arar Kısa Özet

  Yaşamak, umudumuzu besleyerek yaşayabilmek için yalnız olmadığımızı hissetmemiz gerekiyor. Sevinçlerimize, umutlarımıza, gelecek planlarımıza, geçmişle hesaplaşmalarımıza ortak arıyoruz.

  Bu kitap ve yazarı da öyle; hem ortak arıyor hem ortak oluyor…

  Bütün İyiler Biraz Küskündür adlı kitabıyla gönüllere ve zihinlere dokunan, yaşama sevincimizi bilgiyle destekleyen Nilay Örnek, bu kez adeta *Türkiye’nin ruhu*nu kaleme alıyor.

  Hınzır, eğlenceli, komik bir kitabın aynı zamanda düşündürücü, hüzünlü, çok acı şeylerden de bahsedebileceğine tanıklık edeceksiniz. Her açıdan ters köşe bir *toplumsal gelişim* kitabı!

  Her Umut Ortak Arar, *Mona Lisa mucizesi* gibi. Okurken bir yandan yüzünüzden hınzır bir gülümseme eksik olmayacak; bir yandan da gerçekler karşısında zor anlar yaşayacaksınız...

  *Bu topraklar maalesef korkak kaynıyor. Cesaret, vicdan, doğruluk ‘erkeksi’ kavramlarla ifade edilse de, bu toplumun en cesurları da kadınlardan çıkıyor* diyen Nilay Örnek’in kaleminden cesur, eğlenceli, ufuk açıcı bir memleket ve dünya halleri turuna çıkmaya hazır mısınız?

Her Umut Ortak Arar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.