48,00 TL
28,80 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
19,20 TL
Her Şey Yok Olur Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9786053113478
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Elizabeth Brundage
Elizabeth Brundage
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Her Şey Yok Olur Kısa Özet

  *Bu edebi değeri yüksek, karışık anlatımlı gerilim romanı, lanetli bir ev, çözülmemiş bir cinayet ve kusursuz bir kurgu içeriyor.*

   - The New York Times

  New York’un uzak banliyölerinden Chosen’da bir kış günü öğleden sonra geç saatlerde Profesör George Clare, komşusunun kapısını korkunç bir haberle çalar: Evden işe döndüğünde, karısı Catherine’i yatağında ölü bulmuştur. Birileri karısının kafasına bir balta indirmiştir, hem de üç yaşındaki kızları Franny koridorun karşısındaki odasında oynarken.

  Chosen’ın yeni sakinleri olan Clare ailesi içten bir karşılama görmemiştir; bir zamanlar popüler bir süt çiftliği olan evleri, eski sahiplerinin üç oğlunu öksüz ve başıboş bırakan bir trajediyle lanetlidir. Karanlık bir sır, diğerlerini açığa çıkarmak için gün yüzüne çıktıkça ve Clare çiftinin evliliğini sürdürdüğü çiftliğin geçmişiyle yarışacak kadar uğursuz bir karanlık aydınlandıkça Elizabeth Brundage, bir topluluğun peşini nesillerce bırakmayacak yaraların ve her birimizin içindeki, bizi tarifi imkânsız şeyler yapmaya yönelten karanlık arzuların zengin ve karmaşık bir portresini çiziyor.

 • 2. Hamur

Her Şey Yok Olur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.