Her İşte Bir Hayır Var

Feniks Yayınları

Matthew Quick

140,00 TL
105,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
35,00 TL
Her İşte Bir Hayır Var Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 319
ISBN: 9786054726523
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Matthew Quick
Matthew Quick
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Her İşte Bir Hayır Var Kısa Özet

  Yazgı mı dersiniz, evrenin cilvesi mi dersiniz, tanrısal bir rastlantı mı dersiniz, her işte bir hayır vardır mı dersiniz...

  38 yıl boyunca annesiyle yaşamış olan Bartholomew Neil, hastalanıp ölen annesinin ardından kendi ayakları üzerinde nasıl duracağını hiç bilememektedir. Kızıl saçlı yas danışmanı Wendy, artık yuvadan uçması ve kendi sürüsünü bulması gerektiğini söyler söylemesine ama, tüm yaşamı annesine, cumartesi ayinlerine ve kütüphaneye saplanıp kalmış bir adam, uçmayı nasıl öğrenebilir?

  Bartholomew, annesinin iç çamaşırı çekmecesinde Richard Gere`dan bir "Tibet`e Özgürlük" mektubu bulduğunda, aradığı ipucuna kavuştuğuna inanır. Son günlerinde annesi ona "Richard" demeye başlamıştır, kozmik bir bağlantı olması işten değildir.

  Oyuncunun yazgısında kendisine yardım etmek olduğuna inanan Bartholomew, Richard Gere`a oldukça mahrem içerikli mektuplar yazarak başlar yeni yaşamına. Jung`dan Dalai Lama`ya, felsefeden inanca, uzaylılarca kaçırılanlardan telepati kurabilen kedilere, Katolik Kilisesi`nden kadınların gizemine dek her şey vardır bu açıkyürekli mektuplarda.

  Ama bu mektuplar, her şeyden önce, bir adamın kendi ailesini toplamak için giriştiği ağırbaşlı uğraşı yansıtacaktır.

 • 2. Hamur

Her İşte Bir Hayır Var Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.