sadsad x
asdasd
25,00 TL
16,75 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
8,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hepimiz Suçluyuz Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786057569615
Kapak: Ciltsiz
Hasan Gündoğmuş
Hasan Gündoğmuş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hepimiz Suçluyuz Kısa Özet

    Kader onları üniversitenin kampüsünde bir gözucuyla bakışla tanıştırdı, yakınlaştırdı ve bir zaman sonra geri dönüşü olmayan aşk yolculukları başladı. Analar babalar, kardeşler işin içine girince durum değişti. Her iki ailenin önyargılı ayrımcı bireyleri kara kedi gibi arayı bozmak için ellerinden geleni yapacaklardı. Onlar, çıra devrinden kalan mitlerin, masalların, hurafe­lerin, temelsiz inançların etkisi altında sevenlere dünyayı zehir etmeye hazırdılar.  Kenan ile Ayşenur, aşk yolculuklarında karşılarına çıkacak engelleri aşabile­cekler miydi? Ayşenur'un aydın ve hoşgörü timsali dedesi emekli öğretmen Ali Haydar ne kadar etkili olabilirdi?
    Şıh Hayrullah Efendi kimdi? Deli miydi? Veli miydi? Kenan'ın önyargılı, peşin hükümlü anası Huriye hanımı ikna edebilecek miydi? Ve Köşk Gazino, Komiser Tahir'in burada Haşmet ile karşılaşması onun kaderi ve sonu mu olacaktı?..  Ve yılların öğretmeni emekli Ali Haydar'ın Kazder adındaki dershanenin kapısı önünde ölüme giden yolculuğu?..

    Yazar, "Kırık Kalemler" romanından sonra "Hepimiz Suçluyuz" ile gene aşk ve macera öyküsünün arka planında sizi, hayatı farklı bakış açısı ile yorum­lamaya, değerlendirmeye davet etmektedir, davetiye elinizdeki bu kitaptır.

Hepimiz Suçluyuz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.