50,00 TL
38,00 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
12,00 TL
Hep Seninle Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786058166653
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Adnan Özyalçıner
Adnan Özyalçıner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hep Seninle Kısa Özet

  50 Kuşağı öykücülerinden Adnan Özyalçıner hayat arkadaşı Sennur Sezer’le birlikte geçirdiği yılların izini sürüyor *konuşmalar*ında. 49 yılı birlikte geçiren çiftin yaşadıkları, özlemleri, gençlik yılları, flört zamanları, çocukları, edebiyat hayatı ve mücadele tarihi gizli sayfalarda.

  Sennur Sezer hayattayken, bir bahar sabahı, yazmaya başladığı satırları şairin hayata veda etmesinden sonra da devam ettirmiş Adnan Özyalçıner. Bazen bir yalnızlık duygusuyla, bazen özlem silsilesiyle, bazen hiç ayrı kalmamışlar gibi.

  Çiftin kendi aralarında, sezdirmeden bir defterin gizini paylaştıkları çıkıyor okudukça karşımıza. Birlikte geçirdikleri yıllar boyunca Adnan Özyalçıner’in Sennur Sezer’den sakladığı tek şey belki de bu kitabı oluşturan deftere yazdıkları. Anılara şiirler de eşlik etmiş haliyle.

  Veda değil, merhaba niyetine yazmış Sennur’a her satırı Adnan Özylaçıner. Nice ayrıntı ve bitimsiz bir aşk içtenliğiyle usta öykücümüzün kaleminden yaşadığımız çağa bir tanıklık aynı zamanda Sennur’la Konuşmalar.

 • 2. Hamur

Hep Seninle Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.