sadsad x
asdasd

Hedefimiz Matematik 4. Kitap

1001 Çiçek Kitaplar

Garda Turner

35,00 TL
25,20 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
9,80 TL
Hedefimiz Matematik 4. Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Çocuk Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786053412298
Kapak: Ciltsiz
Garda Turner
Garda Turner
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hedefimiz Matematik 4. Kitap Kısa Özet

  Matematik artık çok daha eğlenceli…

  Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.

  Hedefimiz Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.

  Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hale getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.

  Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun haline getiriyor.

Hedefimiz Matematik 4. Kitap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.