sadsad x
asdasd
95,00 TL
66,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
28,50 TL
Hazreti Hatice Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi ve Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786051511122
Kapak: Ciltsiz
Nurdan Damla
Nurdan Damla
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hazreti Hatice Kısa Özet

  Gerçek aşk ve sevgi adına bu kitabı en az 2 defa okuyacaksınız…

  Romancı denince, bu ülkede artık Nurdan Damla akla gelmelidir. Türk romanının İntibah’dan günümüze gelen yüz elli yıla yakın seyri içinde hiçbir roman Hz.Hatice Kadar ustalıkla ve otantik olarak kaleme alınmamıştır. Bu değerlendirmeyi beş romancı üzerine ömrünü vermiş ve eleştiri terimleri kitabı yazmış biri olarak yapıyorum.

  - Prof.Dr.Himmet Uç

  *İslam dünyasında, sebebini çözemediğim bir nedenden ötürü hep Ayşe konuşuluyor. Oysa peygamberin ilk eşi Orta Doğu kültürünün baskın hegemonyasında dik duruşuyla baş kaldırmış ve önemli işler başarmış bir kadındı. Ve sizin peygamberinizin çok değer verdiği bir eşti. Sayın Damla’nın kitabı bu yönüyle ciddi bir çalışma. Tebrikler.*

  - Dr. Lotte Begglid

  Hani lezzetli bir yemek yediğimizde tadı damağımızda kalır ve ondan sonra her yemekte aynı tadı ararız ya... *Aşka Adanmış Bir Ömür Hz. Hatice* gerek Peygamber Efendimiz’in hayatı gerekse Hz. Hatice hakkında okuduğum en lezzetli kitaptı. Emeği geçenlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

  - Recep Efe

  Muhteşem bir anlatım, harika bir üslup. Kitap hiç bitmesin istedim. Elime aldım bırakamadım. Yayınevini de yazarı da kutluyorum.

  -Sevilay Ergüleç

Hazreti Hatice Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.