sadsad x
asdasd
30,00 TL
23,10 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
6,90 TL
Hazeran Çiçeği Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786052068991
Kapak: Ciltsiz
Zeliha Ergün
Zeliha Ergün
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hazeran Çiçeği Kısa Özet

  Aslen Artvin’li olan Zeliha Ergün İstanbul’da doğdu. İlkokula başladığından beri okumak hayatının vazgeçilmez tutkusudur. Yazmak ise bambaşka müptelası olduğu bir alandır.  

  Yazarın düsturu, *insanın yaşı kaç olursa olsun hayatta sevgiyle benimsenen ideallerden asla vazgeçilmemesi* gerektiğidir.

  Birçok öykü ve kahramanlar, özellikle onu asla kırmayan, incitmeyen kahramanları beyninin içinde yaşar, olaylarsa birbirini kovalar. 

  Asla vazgeçmediği bu alışkanlığı her nerede olursa olsun, anında karıncalanan beynini ele geçirip edebi dünyanın içine çekiverir düş dünyasını…  Bu tutkuyla katıldığı Sanat Âlemi yarışmalarınında; 2013 yılında  *Eskici ve Hayat dersi* öyküsüyle birincilik ve  2015`te de  *Can düşer canın üstüne* öyküsüyle yine birincilik; Ümit Kaftancıoğlu öykü yarışmalarında da 2014 yılında *Yakamoz* öyküsüyle  üçüncülük;  2015`te *Mahur Beste* öyküsüyle mansiyon, 2016`da  *Bir Gül Düştü Toprağa* öyküsüyle üçüncülük; 2018 de de  *Ertele Behçet Efendi* öyküsüyle dördüncülük ödüllerini kazanması hikayeciliğinin otoriteler tarafından da tescillendiğinin göstergesi olarak kabul edilmelidir..

  Birbirinden farklı 14 akıcı hikâyeden oluşan Hazeran Çiçeği adlı eseri yazarın basımı yapılan beşinci eseridir.

Hazeran Çiçeği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.