sadsad x
asdasd
32,50 TL
25,35 TL
%22 indirim
Haykıran Merdiven Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786055381660
Kapak: Ciltsiz
Jonathan Stroud
Jonathan Stroud
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Haykıran Merdiven Kısa Özet

  *Kadim kötülük, çözülmemiş gizemler, kudretli hayaletler ve kötülüğe teslim olmuş insanlar… Bu kitabı gecenin geç saatlerine dek elinizden bırakamayacağınıza hiç şüphe yok ama evin tüm ışıklarını açık tutmanızda da fayda var. Yaşadığımız dünyaya çok benzeyen ancak tüylerinizi ürpertecek kadar da farklı dünyalar yaratmak söz konusu olduğunda, Jonathan Stroud mükemmel işler çıkaran bir dahi.*

  Rick Riordan

  Çok satan Olimposlular kitaplarının yazarı

  Londra’da netameli bir problem yaşanıyor: Şehrin dört bir tarafında hayaletler ortaya çıkmaya başladı ve bunların tümü de iyi niyetli değiller. Bu hayaletleri görebilen ve ortadan kaldırabilen yegane kişiler ise psişik güçleri olan gençler.

  Gözüpek ve yetenekli bir genç olan Lucy Carlyle, Lockwood ve Ortakları isimli psişik araştırma şirketinin karizmatik lideri Anthony Lockwood ile işbirliği içerisinde. Onları tüyler ürpertici bir keşfe ve felaket bir sona sürükleyen bir soruşturmanın ardından, alaycı meslektaşları George’la birlikte İngiltere’nin en çok hayaleti barındıran evlerinden birinde yürütülecek araştırmaya katılmak zorunda kalıyorlar.

  Lockwood ve ortaklarının Haykıran Merdiven ve Kırmızı Oda’da yaşanacakların ardından yeni günü görüp göremeyecekleri tam bir muamma.

Haykıran Merdiven Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.