sadsad x
asdasd

Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden

Arı Sanat Yayınevi
14,00 TL
10,78 TL
%23 indirim
Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786055021405
Kapak: Ciltsiz
H. İbrahim Çoraklı
H. İbrahim Çoraklı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden Kısa Özet

  Hayatın içinde yaşadığımız binlerce hikayeler vardır. Birçoğumuzun unutamadığı anlar, gelecek kuşaklara ders olsun diye nasihat şeklinde iletilir. Bazıları yazıya dökülür, bazı hikayeler ise bizimle beraber toprağa gömülür.

  Elbette ki yazarı insan olan tüm kitapların eksiği kusuru vardır, hiç bir insan ve eseri kusursuz olamaz. Kusursuz ve mükemmel olan sadece Allah ve onun kitabı Kur’an-ı Kerim'dir.

  Kur’an-ı Kerim'de öyküler anlatılır. Bizim de hayatımızın her alanında, örnek almamız istenir. "Elbette onların hayat hikayelerinde akıl sahipleri için ibret vardır."

  Bu kitabımızda hayattın içinde yaşadığımız tecrübeler sizlerle paylaşıldı. Gelecek kuşaklara aktarıldı. Onlar bizim yaşadıklarımızdan daha iyi, daha doğru, daha net, kısa yoldan sonuç alsınlar. Bizim ödediğimiz maddi ve manevi bedelleri ödemesinler.

  Bu gayeyle kıssalardan hisseler sunmak istedik. Bu kitabımızda öykülere yer verdik. Elimizdeki bu kitapta hayatın kendisini tüm gerçekliğiyle yaşayacak, kendinizi o hayatın tam içinde, başrolde bulacaksınız.

  Bazen hüzünlenecek, bazen güleceksiniz. Belki de işte hayatın içinde "yaşadığımız hayat" diyeceksiniz.

Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.