sadsad x
asdasd

Hayata Rağmen Edebiyat

İthaki Yayınları

Ali Lidar

104,00 TL
72,80 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
31,20 TL
Hayata Rağmen Edebiyat Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786053758976
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Ali Lidar
Ali Lidar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Hayata Rağmen Edebiyat Kısa Özet

    Ali Lidar, Hayata Rağmen Edebiyat’la Kişisel Edebiyat Atlası’nın sınırlarını genişletiyor. Edebiyatın mihenk taşlarının yanında, unutulan yahut yeterince değer görmeyen edipleri de bilinmeyen yönleriyle anlatıyor.

    Ali Lidar’ın özgün bakış açısıyla, yaşamlarını ve eserlerini ustalıkla kaleme aldığı yirmi yazar, edebiyatın hayatla kesiştiği coğrafyada okurlarını bekliyor. Bizi hayata karşı ne savunabilir, edebiyattan başka?

    *Hayata Rağmen Edebiyat’ın yazarlarını seçerken yine tamamen sübjektif kriterler kullandım. Hiçbir kanonik kaygı gütmeden, sevdiğim, etkilendiğim, insanların okumasında yarar olabileceğini düşündüğüm yazarlara bir de benim penceremden bakılsın istedim. Bu yazarların hemen hemen hepsi üzerine binlerce sayfa yazılmıştır muhakkak. Amacım bu değerli birikime birkaç sayfa daha eklemek değil sadece, o yazarları neden sevdiğimi, onların eserlerinde ıskalanmış olabileceğini düşündüğüm neler gördüğümü anlatmak, paylaşmak istedim. Bu kitapta istisnasız bütün yazarlar sevdiğim ölüler arasından seçildi. Galiba ölüleri ve onların hatıralarını yaşayanlardan ve yaşarken paylaşılanlardan daha çok seviyor ve önemsiyorum…*

  • 2. Hamur

Hayata Rağmen Edebiyat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.