100,00 TL
70,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
30,00 TL
Hayali Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786059658515
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 28 adet satılmıştır.
A. F. Harrold
A. F. Harrold
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Hayali Kısa Özet

  Rudger, Amanda’nın hayali arkadaşı. Yani o gerçek değil! Ancak hayali arkadaşların peşine düşen Bay Kirazkuşu’ndan kaçması ve kendi hayali hayatını kurtarması gerekiyor!

  "Hayali tehlikeye de göz kırpıyor ama, güçlü ilişkileri, yani ihtiyacımız olan ve arzu ettiğimiz ilişkileri, yaşadığımız sürece bunların bizi şaşırtarak, nasıl yer değiştirdiğini anlatırken çok etkileyici ve çok sevimli."

  - New York Times Book Review

  "Gravett’in çift sayfalık renkli çizimleri romanın başka dünyaları sunan havasını mükemmel yakalamış. Amanda ve Roger’ın birkaç sıradan cisimle kocaman, eğlenceli dünyalar kurmaları okurlara ‘bizim de böyle harika bir arkadaşımız olsa* dedirtecek türden."

  - BCCB (Çocuk Kitapları Merkezi Dergisi)

  "Hayalgücüyle bellek arasındaki ilişkinin farklı bir keşfi… Gravett’in çizimleri de saydamlığı ve geçirgenliği, renkleri ve siyah-beyaz tonlarını kullanarak bir sahnedeki kişilerin birbirleri karşısında ne kadar gerçek olduğunu gösteriyor."

  - Horn Kitap Dergisi

  "Mizahla gerilimin yaratıcı bir karışımı. Bir doz da ürperticilik içeren fantastik hikâyelerden hoşlananlar için mükemmel bir seçim."

  - School Library Journal

 • 2. Hamur

Hayali Hakkında Yorumlar