sadsad x
asdasd

Hayalet: Benim Adım Grimalkin

Tudem Yayınları
23,00 TL
16,79 TL
%27 indirim
Hayalet: Benim Adım Grimalkin Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9789944697156
Kapak: Ciltsiz
Joseph Delaney
Joseph Delaney
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayalet: Benim Adım Grimalkin Kısa Özet

  Bana İnanmayı Öğren: Benim Adım Grimalkin

  İngiliz yazar Joseph Delaney'in, milyonlarca okuru peşinden sürükleyen Wardstone Günlükleri, Katil Cadı Grimalkin'in Şeytan'ın hizmetkârlarına karşı giriştiği amansız mücadelenin konu edildiği dokuzuncu kitapla devam ediyor.

  Hayaletler, cadılar, hortlaklar, şeytani yaratıklar, karanlık ve dehşet… Tüyler ürperten bir efsanenin kapılarını aralayan Wardstone Günlükleri, korkunun soğuk gölgesini ensenizde hissettirmeye devam ediyor.

  Serüvenin bir önceki halkasında, Şeytan'a karşı giriştikleri amansız mücadelede Hayalet, Tom ve Grimalkin güç birliği yaparak Şeytan'ı çivilemeyi başarmış, kafasını bedeninden ayırmışlardı. Tom, Şeytan'ı sonsuza kadar yok etmenin yollarını ararken Grimalkin de Şeytan'ın başını, Karanlık'ın hizmetkârlarının eline geçmemesi için çalışacak. Çünkü, baş ve beden tekrar birleştirilebilirse Şeytan tekrar vücut bulacak.

  Görev ölümcül… Karanlık'ın en güçlü hizmetkârları ve sadece Grimalkin'i yenmek için yarattıkları korşak, Grimalkin'in peşinde. Ancak "Katil Cadı" unvanına sahip olmak da o kadar basit değil. Yardımcısı Thorne ile birlikte bu ölüm-kalım mücadelesinden galip çıkmak zorunda!

  Dünya çapında elde ettiği büyük satış başarısı ile çağdaş fantastik ve korku edebiyatının klasikleri arasında gösterilmeye başlayan ve film yapımcılarının dikkatlerini çekerek ödüllü Rus yönetmen Sergey Bodrov tarafından Seventh Son adıyla sinemaya uyarlanan Wardstone Günlükleri'nden kanınızı donduracak yepyeni bir hikâye daha: Benim Adım Grimalkin.

  "Heyecanlı, merak uyandıran, dehşet verici..."

Hayalet: Benim Adım Grimalkin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.