sadsad x
asdasd

Hayal Krallığı - İlk Yolculuk

Yapı Kredi Yayınları
30,56 TL
19,56 TL
%36 indirim
Hayal Krallığı - İlk Yolculuk Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 388
ISBN: 9789750840449
Kapak: Ciltsiz
Geronimo Stilton
Geronimo Stilton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayal Krallığı - İlk Yolculuk Kısa Özet

  Hayaller götürür bizi uzak diyarlara...

  Geronimo Stilton ve bilge rehberi Kurbağa Yazınus Yazıcıyus’la macera dolu bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Cadılar, Sirenler, Ejderler, Cüce Cinler, Yer Cüceleri, Devler hatta Tekboynuzlar, Troller ve Kurtadamlarla karşılaşmaya hazır mısınız? Peki ya Gökkuşağı Ejderi’yle uçma fikri nasıl geliyor kulağınıza?

  Geronimo Stilton’un çok ama çok önemli bir görevi var: Periler Kraliçesi’ni kurtarmak! Geronimo’nun bu önemli görevi başarıyla yerine getirebilmesi için Hayal Krallığı’ndaki inanılmaz tehlikelerle mücadele etmesi, zorlu yolculuk koşullarına katlanması, üstün zekâsını kullanması, cesaretiyle, hayal gücüyle, sabrıyla ve harika hikâyeleriyle karşısına çıkan kötücül yaratıkları alt etmesi gerek. Sevgi, dostluk, dürüstlük, hayal gücü ve biraz da cesaretiniz varsa Geronimo Stilton ve Hayal Yoldaşlığı’na katılmak için hemen yola çıkabilirsiniz. Oraya nasıl mı gideceksiniz? Tabii ki hayal gücünüzle.

  Hayallerimiz olmasa, ne kadar sıkıcı bir yer olurdu dünya!

  Bütün dünyada milyonlarca meraklısı olan Geronimo Stilton kitaplarından *Hayal Krallığı* dizisi Filiz Özdem’in çevirdiği *Hayal Krallığı - İlk Yolculuk* kitabıyla başlıyor.

Hayal Krallığı - İlk Yolculuk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.