Havaalanında Satılmayan Kitaplar

Can Yayınları

Başar Başarır

145,00 TL
87,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
58,00 TL
Havaalanında Satılmayan Kitaplar Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9789750724824
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Başar Başarır
Başar Başarır
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Havaalanında Satılmayan Kitaplar Kısa Özet

  İşte mülkiyetin gücü! Evet ev senin, hayat da senin. Bunlardan gelen gücünü sonuna kadar kullan. Mallarına yaslan ve öt. Konuş Şerif, konuş. Memleketin sana ihtiyacı var! Hayata çekidüzen ver sayın akademisyen. Standartların hâkim olsun her yana. Hatta üşenme, otur bir de elkitabı yaz: Hayat nasıl yaşanmalı?

  Çağdaş öykücülüğümüzün önde gelen, ödüllü temsilcilerinden Başar Başarır’ın öykü dünyasında gezinmeye devam ediyoruz. Okurunu (ya da konuğunu) rahat ettiren bir ev sahibi değil Başarır; dilinin altında sürekli bir şeyler var. İmalı sözler etmeyi ve dikenli muhabbeti fazlasıyla seviyor. Kahramanlarını ait olmadıkları yerlere bırakıyor; kurtuluşu da, tüm kişisel sorunların çözümünü de kişinin içinde, yani en gerçek vicdanda arıyor. Çoğumuz *işlerin yolunda* gittiğini düşünürken o sürekli arıza tespiti yapıyor.

  Havaalanında Satılmayan Kitaplar’da, yazarın yayımladığı ilk üç öykü kitabını bir arada bulacaksınız: Kent Kitabı (1992), Eski Şehrin Ayazı (1996) ve Nedir Hayat? (2000) … Dikkatle okuyunuz.

   

 • 2. Hamur

Havaalanında Satılmayan Kitaplar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.