sadsad x
asdasd
32,00 TL
16,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
16,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hatırlayan Zeytin Ağacı Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9786052214374
Kapak: Ciltsiz
İsmail Keskin
İsmail Keskin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hatırlayan Zeytin Ağacı Kısa Özet

  Zeytin altından kıymetli, altından anlamlıdır c¸u¨nku¨ zeytinde altında bulunmayan bu¨yu¨k bir değer vardır ki ona vefa denir.Vefa ne mi demek? Seni seveni ondan c¸ok sevmek, sana kıymet verene ondan daha c¸ok kıymet vermek, ko¨tu¨lu¨gˆu¨ unutup iyiligˆi hic¸ unutmamak ve hatırlamak...

  Zeytin hatırlar. Oysa altın unutkandır. Zeytin, ustasına ses verir. Yapraklarıyla, meyvesiyle konus¸ur ona. Bahc¸esi el degˆis¸tirdigˆinde ku¨sen zeytinlikler olmus¸tur hal bilmezliklerden. Eski azıkdas¸ı yanından gec¸erken sevinc¸ten dal c¸ırpan zeytinlikler... Oysa altın bilmez bunların hic¸birini.

  Zeytin, insana *insan insan* olmayı o¨gˆretir so¨zu¨n o¨zu¨. İyi insan olmayı, ince insan olmayı, incelikli bir insan olmayı... U¨stelik insanı acul yani aceleci, hoyrat ve savurgan olmaktan korur kurtarır. Yeter ki insan onu ve hallerini dinlesin, bilsin.

  Bin yas¸ındaki bir zeytin agˆacıyla tanıs¸ıp dost olmak, zeytinin ve Anadolu`nun son bin yılını bir de ondan dinlemek ister misiniz? *Hatırlayan Zeytin Agˆacı*, tanıs¸mak ve hika^yesini anlatmak ic¸in c¸ic¸ek dostlarını bekliyor.

Hatırlayan Zeytin Ağacı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.