sadsad x
asdasd

Hatay İli Limnofauna Bibliyografyası

Akademisyen Kitabevi
15,00 TL
12,75 TL
%15 indirim
Hatay İli Limnofauna Bibliyografyası Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Tarih Kitapları
Sayfa Sayısı: 59
ISBN: 9786059354042
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Gülnaz Özcan
Gülnaz Özcan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hatay İli Limnofauna Bibliyografyası Kısa Özet

  Bibliyografyalar bilim, sanat gibi fikir ürünleriyle ilgili ya­yınları belli bir düzen içerisinde bir araya getirmeyi amaç­layan önemli çalışmalardır. Bir konu hakkında oluşturu­labilecek bibliyografyaların coğrafi bölgeler için düzenlen­mesi geçmişten günümüze yaşanan değişimleri ve oluşan bilimsel ve sanatsal yoğunlaşmanın yönünü görebilmek açısından da bibliyografyalar faydalı çalışmalardır.

  Bilimsel çalışma yapan araştırıcılar, araştırma ve proje hazırlıkları sırasında genellikle ilk başvuracakları temel kaynak olarak bibliyografyalardan yararlanırlar. Bir alan­da veya konuda daha önce yapılmış çalışmaların tümünün bir eserde ayrıntılı biçimde yer alması, araştırmacılara ça­lışmalarında ciddi zamanlar kazandırmaktadır.

  Bu ihtiyaca cevaben *Hatay ili limnofauna bibliyograf­yası (Crustacea, Mollusca ile Pisces)* isimli çalışma ile böl­genin krustaseleri, kabukluları ve balıkları hakkında yapıl­mış olan bilimsel çalışmaların tümü bir araya toplanmış­tır. Bu bibliyografyanın Hatay bölgesi ve sözü geçen canlı grupları üzerine çalışan araştırıcılar için faydalı bir yayın olacağını umuyoruz.

  Okuyucu ve araştırıcılara faydalı olması dileğiyle….

Hatay İli Limnofauna Bibliyografyası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.