sadsad x
asdasd

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı

Yapı Kredi Yayınları Kültür
125,00 TL
86,25 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
38,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 464
ISBN: 9789750848360
Kapak: Ciltli
J. K. Rowling
J. K. Rowling
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Kısa Özet

  Jim Kay’in Harry Potter dünyasına getirdiği yorumu görmekten çok memnunum ve yeteneğini ödünç vermeye devam ettiği için onur ve minnet duyuyorum.* - J.K. ROWLING

  Okul yılı boyunca üç görev yerine getirilecek ve bunlar şampiyonların farklı farklı niteliklerini sınayacak... sihirli güçlerini – cesaretlerini – sonuca varma yetilerini – ve, elbette, tehlikeyle başa çıkma yeteneklerini.

  Quidditch Dünya Kupası’nda Kara Leke’nin gökyüzünde belirdiği andan itibaren tehlike Harry Potter’ın peşini bırakmaz. Harry efsanevi Üçbüyücü Turnuvası’nda Hogwarts’ı temsil etmek üzere seçilir; en maharetli büyücüleri bile zorlayacak sihir ve cesaret testleriyle sınanır – ilk görev onu acımasız Macar Boynuzkuyruk’la karşı karşıya getirir.

  Oysaki yarışma Harry için çok daha uğursuz bir güç sınavının başlangıcıdır. Tom Riddle’ın atalarının yattığı mezarın bulunduğu Küçük Hangleton’ın sisleri arasında en Karanlık büyü hazırlanmaktadır…

  Eşsiz sanatsal maharetiyle Kate Greenaway Madalyası’nı kazanan Jim Kay, Beauxbatons, Durmstrang ve Hogwarts’ın Üçbüyücü Turnuvası’nı kazanmak için mücade ettiği J.K. Rowling’in çok sevilen serisinin dördüncü kitabının bu müthiş resimli özel baskısında en sevilen karakterlerin – Deligöz, Viktor Krum, Rita Skeeter daha pek çoklarının – nefes kesen sahnelerini canlandırıyor.

Harry Potter ve Ateş Kadehi 4 Resimli Özel Baskı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.