sadsad x
asdasd
28,00
5,90
%79 indirim
Haritalı Adam Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 383
ISBN: 9786059176545
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Geoff Nicholson
Geoff Nicholson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Haritalı Adam Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Haritalı Adam Kısa Özet

  Suçlarla dolu bir dünya ve soluksuz bir takip...

  Henüz kimsenin dikkatini çekmeyen bir bölgedeki antika harita dükkanında, kartografyaya kafayı takmış ve çevresinden kopuk bir tezgahtar. Çözemediği bir sorunun cevabının peşine düşmüş cesur bir kadın. Kısa süre önce satın aldığı park yerinin kendisi ve okul çağındaki kızı için yeni, saygın bir hayatın bileti olduğunu uman önemsiz bir sabıkalı. Acımasız ama savunmasız durumda bir katil ve onun huysuz suç ortağı.

  Ortaya çıkan bir grup gizemli kadın, sırtlarına kabaca işlenmiş geniş harita dövmeleri… Bu kadınlardan biri harita dükkânının kapısında belirip sırtını açtığında, çevresinden kopuk bir tezgahtar olan Zak, kendini suçluların yeraltı dünyasına gönülsüzce girerken buldu. Aslında bu dünyayı görmezden gelmeyi tercih ederdi. Onu bu işe iten meraklı yeni arkadaşı Marilyn olmuştu.

  Geoff Nicholson "Haritalı Adam"da, yapması gerektiği gibi insanı zorluyor ve hızla sayfaları çevirmenizi sağlıyor… Nicholson sakinlik yerine aksiyonu tercih ediyor. Kendinizi çok şaşırtıcı şeylerle karşılaşmaya hazırlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.