sadsad x
asdasd
69,00 TL
49,68 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
19,32 TL
Harbi Erkek Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9786054843268
Kapak: Ciltsiz
John Niven
John Niven
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Harbi Erkek Kısa Özet

  *Arkadaşlarını Öldür* kitabının yazarı John Niven’den yeni bir baş yapıt.

  "Kimse erkekler üzerine John Niven’den daha güzel, daha hüzünlü ya da daha komik yazamaz."

  - Caitlin Moran

  Harbi erkek, orta yaş krizine ve günümüz erkeğinin cinsel aklına kısıtlamasız bir bakış sunuyor. İngiltere’nin en keskin kalemli yazarlarından birinden muhteşem bir hiciv.

  Kennedy Marr modası geçmiş bir roman yazarıdır. Alkol ve seks bağımlılığın sınırlarındaki bu sivri dilli İrlandalının mantrası, *çok iç, çok yaz ve tanıştığın her kadını becermeye çalış*tır.

  Kendisi, Los Angeles’ta film senaryoları yazmakta, düzüşmekte, içmekte ve hor gördüğü Kaliforniya sosyetesi içinde yuvarlanıp gitmektedir; fakat aynı zamanda kaçıp gitmiş ilham perilerinden ve vergi borçlarından muzdariptir. Derken ufukta bir çözüm belirir; Marr, Modern Edebiyata Üstün Katkıları için W. F. Bingham Ödülü’ne umulmadık bir şekilde layık görülmüştür. Ne var ki bunun bir bedeli vardır: Eski karısı ve kendisine yabancılaşmış kızının şu an ikamet ettiği bölgedeki bir İngiliz ünversitesinde bir yıl boyunca öğretmenlik yapmak zorundadır.

  Kennedy eşit ölçüde tiksinti ve hayranlık uyandıran cansız kampüse ayak uydurmaya çalışırken, tutarsız yaşam tarzını gözden geçirmek zorunda kalır. Akla hayale sığmaz gibi görünse de, aslında bu *ukala, narsist, aklı fikri sekste sosyopat*ın içinde gizlenmiş bir baba ve öğretmen olabilir…mi acaba?

Harbi Erkek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.