sadsad x
asdasd
23,00 TL
15,18 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
7,82 TL
Hamlet Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 186
ISBN: 9786053043188
Kapak: Ciltsiz
John Marsden
John Marsden
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hamlet Kısa Özet

  Olmak ya da olmamak. Hala bütün mesele bu.

  Avustralya'nın en sevilen yazarlarından John Marsden, Shakespeare'in efsanevi oyununu alıyor ve etkileyici, güçlü bir romana dönüştürüyor. Hamlet'in marsden versiyonu her yaştan okurun hayranlığını kazanacak.

  Babasının ölümüyle ve annesinin amcasıyla evlenmesinin şaşkınlığıyla baş etmeye çalışan Hamlet, zor günlerin daha başında olduğunun farkında değildi. Babasının hayaletiyle karşılaşması, korkunç bir gerçeği gün yüzüne çıkardı: Babası öldürülmüştü. 

  Hem de özbeöz kardeşi tarafından! Hayalet, amcasını öldürerek intikam almasını fısıldasa da Hamlet, kararsızlık içinde kıvranıyordu. Öyle derin bir çaresizliğe yuvarlanmıştı ki, en yakın arkadaşları Horatio ve güzeller güzeli Ophelia bile ona yardım edemeyecekti. Hamlet’in önünde uzanan yol hatalar ve yıkımlarla delik deşikti.
  Hamlet, hem gençler hem de yetişkinler için zorlu bir okumaya çağdaş bir alternatif. Shakespeare’in oyununun çizdiği ana hatları izleyen John Marsden, zamansız bir klasiğe dönüşecek yeni ve çarpıcı bir hikâye çıkarıyor ortaya.

  Kitapları tüm dünyada beş milyondan fazla sattı. 
  Çok sevilen *Tomorrow*, *When the War Began* ve *The Ellie Chronicles* serileri de dâhil olmak üzere otuz roman yazdı.

Hamlet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.