Hadis Bahçesi 1 : Arı Rırı Anne Sevgisi

Timaş Çocuk

Nefise Atçakarlar

20,00 TL
14,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Hadis Bahçesi 1 : Arı Rırı Anne Sevgisi Hakkında Bilgiler
Türü: Masallar
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786050820126
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
satis-icon
Satış Rakamları 804 adet satılmıştır.
Nefise Atçakarlar
Nefise Atçakarlar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Hadis Bahçesi 1 : Arı Rırı Anne Sevgisi Kısa Özet

    Masallardaki renkli dünya, çocukları oldukça etkiler. Bu seride her biri özenle kaleme alınmış masalların, çocukların birçok değeri tanımasına, buna bağlı olarak tavır ve davranışlarında olumlu değişimler yaşamasına vesile olacağı kanaatindeyim.

    Prof. Dr. Mehmet Emin Ay Hadis Bahçesi dizisi, her kitabın baş kısmında belirtilen hadiste konu olan erdeme atıf yapan masallar içeriyor. Böylece çocuklara masallarla 10 hadis ve 10 evrensel değeri eğlenceli masallarla öğretmeyi hedefliyor.

    Engelli yavru kutup ayısı karşısına çıkan engellerle başa çıkabilecek mi? Aslan Sercan`ın yerine bir süreliğine geçen teyze oğlu Akça Aslan ayrımcılık yapmaktan vazgeçebilecek mi? Yunus Nusnus, yaralı ahtapota yardım edebilecek mi? Tilki Pofuduk kürkünü koruyabilecek mi? Ceylan Cancan, arkadaşı Ceren`e yardım edebilecek mi? Fener Balığı Pıtır, merak ettiklerine kavuşabilecek mi? Dinozor Dina, yemeği çok sevdiği orkideleri israf etmemeyi başarabilecek mi? Ördek Rengarenk kurumakta olan gölü kurtarabilecek mi? Arı Rırı bin yavrusunu büyütmeyi başarabilecek mi? Tavus Vusvus, sahip olduğu güzellikleri fark edebilecek mi? Birbirinden renkli, güzel, eğlenceli masallarla hadislerin dünyasına yolculuk bu dizide okurlarını bekliyor.

  • 2. Hamur

Hadis Bahçesi 1 : Arı Rırı Anne Sevgisi Hakkında Yorumlar