sadsad x
asdasd

Hac ve Umrede Arapça Konuşma Rehberi

Akdem Yayınları

Abdurrahim Elveren

12,00 TL
10,20 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
1,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Hac ve Umrede Arapça Konuşma Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel İslam Kitapları
Sayfa Sayısı: 237
ISBN: 9786054535453
Kapak: Ciltsiz
Abdurrahim Elveren
Abdurrahim Elveren
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hac ve Umrede Arapça Konuşma Rehberi Kısa Özet

  İslamiyet’in doğduğu topraklara, Müslümanlar için en mukaddes mekanlara, Mekke ve Medine’ye giden siz kıymetli hacı adayları, değerli umreciler, ne mutlu size! 

  Muhakkak, alanında yetkin ve tecrübe sahibi bir hac-umre firmasıyla bu mübarek ziyareti gerçekleştireceksiniz ve büyük ihtimalle yanı başınızda kıymetli bir rehberiniz olacak. Bu rehberiniz her türlü işleminizde elinden geldiğince size yardım etmeye, probleminize çözüm bulmaya çalışacak.

  Yine de, Suudi Arabistan’da uçaktan inişten itibaren siz de Arapça konuşan görevlilerle ve diğer insanlarla muhatap olmaya başlayacaksınız. Orada en azından bir telefon hattı almaya çalışacak, belki döviz bozduracak, birine bir şey soracaksınız. Muhtemelen, kalacağınız otelde görevlilerden odanız için bir şey istemek durumunda kalacaksınız. Alışveriş ederken, bir lokantaya girip bir şey yemek isterken, yolunuzu şaşırırken, bir şeyinizi kaybederken mecburen iletişim kurmaya çalışacaksınız. Farklı farklı milletlerden Müslümanlarla *ortak dilimiz olan Arapça* ile selamlaşmak ve tanışmak isteyeceksiniz. Böylece az çok Arapçaya ihtiyacınız olacak.

  İşte bu mütevazı kitapçık size bu konuda destek olmak için hazırlanmıştır.

   

Hac ve Umrede Arapça Konuşma Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.