Güvenle Bedenlenme

Sola Unitas

Deirdre Fay

302,00 TL
211,40 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
90,60 TL
Güvenle Bedenlenme Hakkında Bilgiler
Türü: Gelişim Psikolojisi Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786256974449
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 25 adet satılmıştır.
Deirdre Fay
Deirdre Fay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Güvenle Bedenlenme Kısa Özet

  Kendinize şunu hatırlatın: Olaylar ve insanlar hakkında inançlarınız değişmediği sürece tepkileriniz de değişmez. Ve aynı eski yöntemlerle tepki vermek, her zaman elde ettiğiniz sonuçlardan farklı sonuç alamayacağınızı gösterir. Eski inançlar, geçmişin tekrar döngülerinden ibaret bir hâle gelebilir.

  Çektiğiniz acı karşısında içinde sıkışıp kaldığınız kalıpların artık işe yaramadığını düşünüyor ya da geçmişin hayatınızın kontrolünü ele geçirdiğini hissediyor olabilirsiniz. Belki de sahip olduğunuz duyguların, anıların ve deneyimlerin sizi tatmin edip etmediğini veya mutlu olmaktan alıkoyup koymadığını merak ediyorsunuz.

  Ya her şeyi değiştirebilseydiniz?

  Deirdre Fay, 1996 yılında başlattığı ve hâlâ devam eden grup çalışmalarına dayanarak, sahip olduğunuz eski inançların, geçmişi bugüne getirdiğini söylüyor. Kendi bilgeliğinize güvenerek, eski inançları kontrol etmenin mümkün olduğunu, bunun yolunun ise yalnızca doğru yöntemi tespit etmekten geçtiğini vurguluyor. Bu noktada Güvenle Bedenlenme, acıdan, kederden, bilincinde olduğunuz ya da olmadığınız travmalarınızın etkilerinden kurtularak iç dünyanızla daha barışık olmanıza ve dinlenme, düşünme ve mutluluk için güvenli bir beden geliştirmenize yardımcı olabilecek farklı becerileri sizlerle paylaşıyor.

  Bu kitap, geçmişinizin sizi içine sürüklediği hayatı yaşamak yerine, yaşamak istediğiniz hayatı yaratmanız için rehberiniz olacak!

 • 2. Hamur

Güvenle Bedenlenme Hakkında Yorumlar