sadsad x
asdasd

Güneşimi Söndürme Allah'ım

Hoşgörü Yayınları
10,00 TL
7,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Güneşimi Söndürme Allah'ım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 78
ISBN: 9786056487521
Kapak: Ciltsiz
Hatice Kestioğlu
Hatice Kestioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Güneşimi Söndürme Allah'ım Kısa Özet

  Bu kitap, kansere yakalanan bir anneyi hayatta tutmak için çırpınan bir yüreğin hikayesidir.

  Kanser, yakaklanan için de yakınları için de çok uzun ve zorlu bir süreç kuşkusuz ki... Hem sinir bozucu hem de sabırlı olmayı gerektirici; birbirlerine çok zıt olmalarına rağmen... Hastayla ilgilenenlerin hem sağlam bir sinir sistemine hem de sağlıklı bir bedene ihtiyaçları olmalı ki hastasına yardımcı olabilsin, dahası faydası dokunsun.

  Açıkçası benim ne sağlam sinirlerim ne de sağlıklı bir bedenim vardı ama Rabb'ime olan sonsuz güvenim ve inancım ayakta tuttu beni. Gerçi, en az annem kadar yıprandım ben de hastane odalarında, koridorlarında ve sıra beklerken... MR çekilirken benim de beynimden geçti tangır tungur sesler..

  Ultrasonlar çekilirken doktorun sekreterine yazdırdıklarını duyunca her seferinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü ya da nefes alamaz oldum bazen. Elimize verilmeyen rapor sonuçlarını, doktorun odasında sessizce beklerken onun iki dudağı arasında kilitlenmişken beyinlerimiz ben de biz de en az onun kadar terledik ya da kirece boyandı yüzümüz, dilimiz damağımız kurudu.

  İstedim ki bu hastalığa yakalananlar yalnız olmadıklarını ve hepimizin benzer şekilde ortak hayatlarımızın olduğunu bilsinler. Hastalara ve hasta yakınlarına bir kapı, bir ışık olur inşallah kitabım.

Güneşimi Söndürme Allah'ım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.