sadsad x
asdasd
27,78 TL
19,45 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
8,33 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Güneş Muhafızı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786054651702
Kapak: Ciltsiz
Taylan Katak
Taylan Katak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Güneş Muhafızı Kısa Özet

  M.Ö. 612… Mezopotamya yanıyor! 

  Bir tarafta Medler, Persler, Babilliler ve İskitler; diğer tarafta Asurlular ve Mısırlılar. Büyük Savaş kaçınılmaz! General Tirigan… Med İmparatorluğu’nun en elit  birliği olan Güneş Muhafızları’nın ünlü komutanı. Kimine göre kahraman bir asker, kimine göre ise acımasız bir katil. Mezopotamya’nın kaderi onun kanlı ellerinde! Prenses İnanna… Ait olmadığı bir hayatı yaşayan, kendi ruhunun labirentlerinde kaybolmuş bir kadın. Hem kendisi hem de ülkesi için amansız bir mücadele vermek zorunda.

  *Etrafta herşeyden habersiz oyun oynayan çocuklar vardı. Bütün çocuklar masumdur. Masumiyetlerinden utandım. Belki onlardan birisinin babasını öldürmüştüm... Ya da öldürecektim... İşin kötüsü, bunu yaparken gözümü bile kırpmayacaktım. İnsan öldürmek yemek yemek gibi, uyumak gibi sıradan bir işti benim için. Boğazıma kadar pisliğe batmıştım. Ve yeryüzünde bu pisliği temizleyecek hiçbir din adamı, hiç bir filozof, hiçbir bilge yoktu... Geberene kadar gebertecektim. 

  -General Tirigan

  Belki de haklıydı. Merhamet bizi zayıflatıyordu. Ama eğer merhamet ve adalet duygumuz olmasaydı bizi canilerden ayıran ne kalırdı geriye? 

  -Prenses İnanna*

  Mezopotamya’nın tarihsel geçmişini anlatan *Güneş Muhafızı*, özgün kurgusu ve yalın anlatımıyla tarihi roman severlerin ilgisine aday bir yapıt. Yazar, bu ilk kitabının arkasını getirecek donanım ve isteğe sahip … *Güneş Muhafızı* uzun soluklu serüveninin ilk adımı.. Mücadeleyle dolu bir tarihsel yolda kendine katılacak okurları bekliyor…

Güneş Muhafızı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.