sadsad x
asdasd

Gündelik Felaket Teorileri

Siren Yayınları
32,41 TL
24,31 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
8,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gündelik Felaket Teorileri Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 573
ISBN: 9786055903473
Kapak: Ciltsiz
Marisha Pessl
Marisha Pessl
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gündelik Felaket Teorileri Kısa Özet

  Çok okuyan değil, çok düşünen bilir...

  Kimi zaman göz önünde olanları görmek için gözlerden fazlası gerekir.

  Marisha Pessl'dan tüm dünyada büyük ses getirmiş, çarpıcı bir roman: Gündelik Felaket Teorileri. Harvard öğrencisi Blue van Meer'in izinde, kitaplardan filmlere, filmlerden hayata uzanan Gündelik Felaket Teorileri, yüreğin ve zihnin düştüğü tuzakları coşkulu bir dille anlatıyor. Ders programı formatında yazılmış bu etkileyici romanın her bölümü, bir edebiyat eserinin başlığını taşıyor ve sizi, kitaplar ve popüler kültür yardımıyla muazzam bir komployu çözmeye davet ediyor.

  Bugüne değin otuz dilde yayımlanmış olan Gündelik Felaket Teorileri, çok okuyan, çok düşünen ve çok sorgulayan Blue'nun macerasını Nabokov, Shakespeare ve Flaubert gibilerinin eserlerinden Audrey Hepburn, Humphrey Bogart, Jane Russell ve daha nicelerine, doğru olduğunu varsaydıklarımızın ardında gizlenenlere uzanarak anlatıyor ve algı da denen göz kamaştırıcı kelebeği yükseklere uçuruyor.

  Blue'nun anlattıklarını takip ederek kitaplardan filmlere, filmlerden yaşama atlamak ve romanın sonundaki bitirme sınavını vererek dersi, Gündelik Felaket Teorileri'ni geçmek, size düşüyor.

  Gündelik Felaket Teorileri, tuzaklar ve umutlarla dolu hayatta yanılgıya düşmek istemeyenler, açıkgözlü geçinenler ve işaretleri önemseyenler için vazgeçilmez bir rehber, baş döndürücü bir roman.

Gündelik Felaket Teorileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.