Gün Işığının Tadı

Yan Pasaj Yayınevi

Ewald Arenz

125,00 TL
96,25 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
28,75 TL
Gün Işığının Tadı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786057463258
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Ewald Arenz
Ewald Arenz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gün Işığının Tadı Kısa Özet

  Bazen en yakınındakiler tarafından anlaşılmadığını hissettin mi? Ya da yeni tanıştığın birinin kelimelere ihtiyaç duymadan, koşulsuz seni anlayabileceğini? Gu¨n Işığının Tadı, kendileri olmayı öğrenen, birbirinden çok farklı iki kadının hikâyesi.

  Sally ve Liss… Sally herkesten uzakta, yalnız kalmak istiyor. Her şeye kızıyor: taleplere, kurallara, yetişkinlere… Her şeyden nefret ediyor; en çok da sorulardan, özellikle göru¨nu¨şu¨yle ilgili olanlardan.

  Liss ise tek başına işlettiği bu¨yu¨k bir çiftlikte yalnız, diğer insanlara ihtiyaç duymadan yaşıyor. Sally, ilk karşılaşmalarından itibaren Liss’in diğer yetişkinler gibi olmadığını fark ediyor ve onun bir gece çiftlikte kalma önerisini kabul ediyor. Bu bir gece, haftalara dönu¨şu¨yor. Üzu¨m bağlarında çalışırken, arıcılık yaparken, eski armut çeşitlerini tadarken onları diğer insanlardan ayıran şeylerden bahsetmeye başlıyorlar. Başlangıçta çok az konuşmalarına rağmen zamanla aralarında kelimelerin ulaşabileceğinden çok daha bu¨yu¨k bir bağ kuruluyor. Ve yavaş yavaş, birbirlerinin yaralarını öğreniyorlar. Bir gu¨n Sally, Liss’te istemeden bir travmayı tetiklediğindeyse geçmişteki karanlık, gu¨n yu¨zu¨ne çıkıyor.

  Gu¨n Işığının Tadı; sevgiye, karşındakini olduğu gibi kabul etmeye, doğanın iyileştirip dönu¨ştu¨rme gu¨cu¨ne ve eğer görmeye istekliysek etrafımızı saran iyiliğe vurgu yapan, dikkati “asıl olana” çeken bir roman.

  “Bu kitabı okumak, bir buğday tarlasında dolaşmak gibi: İç ısıtan ve huzurlu.” -Dry.Schauch, Lesejury

  “Bu romanı okuyan, kitabı farklı bir kişi olarak kapatacak. Daha mutlu biri olarak. Huzur dolu. Bir yaz sonu mutluluğuyla…” -Isabelle Riechelmann, Belle Novelle

 • 2. Hamur

Gün Işığının Tadı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.