217,00 TL
167,09 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
49,91 TL
Gün Gelir Seyran Olur Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 366
ISBN: 9786056927935
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Rıza Hekim
Rıza Hekim
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gün Gelir Seyran Olur Kısa Özet

  İnsanoğlu doğası gereği, temiz çamaşırlarını gözler önüne sererken, kirlileri hasır altı etmeye yatkındır.. Aynı durumun devletler için geçerli olduğu da bir gerçektir. Halkı, sadece kendi ideolojileriyle yönlendirmeye kalkışmak ise bu eylemin bir parçasıdır ve geri kalmış ülke yöneticilerinin sık sık başvurduğu bir yöntemdir.. Bunu yaparken, vatan aşkını ön planda tuttuklarını söyleseler de, aslında vatanın, onların aşkına ihtiyacı yoktur.. Çünkü vatan, onların umurunda değildir. Göstermelik olan bu sözcüğü, sadece kendi ikballer i için kullanırlar. O nedenle tuttukları yol, çoğunca vatana zararlı olur!.

  Bu eser, bir zamanların duygusallığı ile sonradan fark edilen gerçekler sonucu yaşanan değişim sürecinin, romanlaşmış bir hikayesidir..

  Sadece kendi kabuğunun içinde yaşayarak mutlu olduğunu sanan toplumlar, aslında gerçek mutluluğun ne olduğunu bilmeyen insanlardan oluşur..

  Bu eser, yorumu okuyucuya bırakırken, düşündüren ve öz eleştirinin yapılmadığı yerde, birçok şeyin yanlış olduğunu vurgulamaya gayret eden bir sunum yumağıdır..

 • 2. Hamur

Gün Gelir Seyran Olur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.