Gülümsemek İyidir - Mimi`nin Serüvenleri 5

Uçanbalık Yayıncılık

Mavisel Yener

69,00 TL
53,13 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
15,87 TL
Gülümsemek İyidir - Mimi`nin Serüvenleri 5 Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 16
ISBN: 9789755873473
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 31 adet satılmıştır.
Mavisel Yener
Mavisel Yener
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gülümsemek İyidir - Mimi`nin Serüvenleri 5 Kısa Özet

  Karşınızdakini anlamak için bazen bir gülümseyiş yeter…

  Mavisel Yener ve Esra İlter Demirbilek’in ortak imzasını taşıyan *Mimi’nin Serüvenleri*, beşinci kitap Gülümsemek İyidir ile tamamlanıyor.

  Erken öğrenme dönemindeki çocuklara yaşama dair içtenlikli paylaşımlarda bulunan Mimi, yeni serüveninde, sözcüklerin gülümseyişlerde yeniden hayat bulduğu sıcacık bir dostluk hikâyesi anlatıyor.

  Arkadaşlık ilişkilerinde özen, emek ve özveri gibi manevi değerlerin önemine vurgu yapan bu sevimli kitap, kişisel farklılıkların insan hayatına kattığı güzellikleri sayfalarına taşıyarak okurlarını düşündürüyor.

  Yeni yıldan sonra, Mimi ile ailesi, çiçeklerle dolu bahçeli bir evde yaşamaya başlar. Bir süre sonra yandaki evlerine yeni komşular taşınır. Mimi, arkadaş olabileceği biri geldiği için çok sevinçlidir. Ancak tüm seslenmelerine rağmen komşu çocuk onun oyun çağrılarına kulak vermemektedir. Acaba çocuk onunla arkadaşlık etmek istemiyor mu?

  Komşuluk ilişkileri, arkadaş edinme, tabiat sevgisi gibi konulara değinen Gülümsemek İyidir, neşeli hikâyesinin satır aralarında haftanın yedi gününü ön plana çıkararak, Mimi ve yeni arkadaşını farklı maceralarda buluşturuyor.

  Minik okurlarını, ilklerin heyecanıyla dolu keyifli bir kitap yolculuğa çıkaran Mimi, değer verdiğimiz kişilerle iletişim kurmak için bazen bir gülümseyişin yeterli olabileceğini anımsatıyor.

   

 • 1. Hamur

Gülümsemek İyidir - Mimi`nin Serüvenleri 5 Hakkında Yorumlar