sadsad x
asdasd

Gülme Başına Gelir Komşuna

Hayykitap

Mine Sota

24,00 TL
14,40 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
9,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gülme Başına Gelir Komşuna Hakkında Bilgiler
Türü: Mizah Kitapları
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786257909785
Kapak: Ciltsiz
Mine Sota
Mine Sota
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gülme Başına Gelir Komşuna Kısa Özet

  Bu kitap, sadece sizi güldürmekle kalmayacak, bunu etrafınıza da bulaştıracak!

  Artık ben okuyanın doğrucusuyum; gereği düşünülen her şey bu kitapta!

  Bu kitabın ölüyü bile güldürdüğü, kiloluk kahkahanın toptan fiyatına perakende satıldığı, derde kedere "Aman boş ver be!" dedirttiği ve bozuk morallerin Mine Sota atölyelerinde itina ile tamir edildiği söyleniyor.

  "Zeytinyağlı yiyemem aman, basma da fistan giyemem aman" diyenlerdenseniz bu kitap seçiciliğinize fena halde hitap edecek. Titizlenmenize değecek.

  Neron’un bu kitabı bulamadığı için sinirinden ortalığı yaktığı, Kleopatra’nın, *Önce ben okuyacağım* diye kendisini sokmaya çalışan yılanın ümüğünü sıktığı, Rapunzel’in tutuna tutuna kuleden aşağı inip, sırf bu kitabı almak için kitapçıya kaçmak maksadıyla saçlarını uzattığı tarihi atmasyonlarda yer almaktadır. Zenginlerden alıp fakirlere veren Robin Hood’un bu kitabı okumayanlardan alıp okuyanlara verdiği de rivayetler arasındadır.

  Hiçbir şey hakkında her şeyin anlatıldığı ve her şey hakkında pek çok şeyin didiklendiği bu kitap, sadece sizi güldürmekle kalmayacak, bunu etrafınıza da bulaştıracak. Kısacası bu kitabı aldığınız takdirde sizi de bir gülmek alacak. Haydi, kitapta gülüşürüz...

Gülme Başına Gelir Komşuna Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.