sadsad x
asdasd

Guinness World Records 2020 (2 Kitap Takım)

Beta Kitap
188,00 TL
Guinness World Records 2020 (2 Kitap Takım) Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 480
ISBN: 9780000999504
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Guinness World Records 2020 (2 Kitap Takım) Kısa Özet

  Gamer’s Edition 2020 Oyun Rekorlar Kitabı ;

  14 sayfalık özel Fortnite bölümüyle Guinness World Records Gamer's Edition 2020 karşınızda! Kim olduğunuzun ya da hangi oyunu oynadığınızın bir önemi yok – her zaman en iyisi olmak için mücadele edip rekor kırmayı deneyebilirsiniz! Mücadeleci ruha sahip bir oyun severseniz bu kitabı mutlaka edinmelisiniz. Klasik ya da yeni oyunlar, ‘Cosplay’ler ya da oyunlara verilen ödüller... Oyuna dair merak ettiğiniz her şey burada.

  World Records 2020 Dünya Rekorlar kitabı

  Yapılmış en büyük pingpong raketi nerede, dünya üzerindeki en uzun saçlı gencin saçları ne kadar uzun ya da dünya üzerinde yaşayan en minik at ne kadar minik olabilir... En miniklerden en büyüklere, en gariplerden en eğlencelilere dünyanın en ilginç bilgileri bir arada.

  1955 yılında tek sorudan yola çıkarak oluşturulan Guinness World Records kitabı o zamanlarda bir spor salonunun altındaki küçük bir odada hazırlanıyordu. Günümüzde dünyanın her yerine ulaşan ve tüm mecralarda kendine yer bulan Guinness World Records, okurlarına esin kaynağı olmaya devam ediyor. Dünya ve insana dair ne varsa bu kitapta karşınıza çıkabilir.

Guinness World Records 2020 (2 Kitap Takım) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.