sadsad x
asdasd

Guardians Of The Galaxy Cilt 3: Guardians Dağıldı

Marmara Çizgi

Brian Michael Bendis

75,00 TL
50,25 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
24,75 TL
Guardians Of The Galaxy Cilt 3: Guardians Dağıldı Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786059469418
Kapak: Ciltsiz
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Guardians Of The Galaxy Cilt 3: Guardians Dağıldı Kısa Özet

  Yeni koruyucularla tanışın!

  Bütün galaksi Koruyucular’ın peşinde ve Star-Lord da kayıp. Destek çağırmanın zamanı geldi. Galaksinin Koruyucuları yeni üyeleri Agent Venom ve Captaın Marvel’a hazırlanırken beklenmedik tehlikeler ekibi darmadağın ediyor! Star-Lord hangi cehenneme kayboldu? Onun kaybolması Dünya’nın güvenliği için ne anlama geliyor? Peki peşindeki gizemli düşmandan,
  Koruyucular’ın yardımı olmadan kurtulabilecek mi? Bu ciltte ayrıca eski Koruyucular yazarları Dan Abnett ve Andy Lanning’den iki özel hikaye de sizleri bekliyor!

  Bu ciltte, Brian Michael Bendis, Dan Abnett ve Andy Lanning tarafından yazılıp Nick Bradshaw, Jason Masters, Todd Nauck, Phil Jimenez, Gerardo Sandoval, Cameron Stewart, David Marquez ve Michael Oeming tarafından çizilen Guardians of the Galaxy Free Comic Book Day (2014) #1 ve Guardians of the Galaxy (2013) #14-17 sayıları bir araya getirilmiştir. Ayrıca Carol Danvers’ın ilk kez Captain Marvel olduğu Captain Marvel (2012) #1 ve Flash Thompson’ın ilk kez Agent Venom olduğu Amazing Spider-Man (1999) #654’ten bazı bölümler de bu toplamaya dahil edilmiştir.

Guardians Of The Galaxy Cilt 3: Guardians Dağıldı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.