sadsad x
asdasd
22,80
15,73
%31 indirim
Gönüllerin Fethi Hakkında Bilgiler
Türü: Edebiyat - Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9786055000653
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ömer Faruk Recep
Ömer Faruk Recep
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Gönüllerin Fethi Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gönüllerin Fethi Kısa Özet

  Önümdeki zatın boynunun kenarından göz ucuyla bakayım derken bir an göz göze geldik. Kalemi elinden bıraktığı gibi üzerime doğru yürüdü. Önümde bulunanları yararak geçti ve boynumdan sıkıca tutarak diğer elinde bulunan dikenli, budaklı ağaç dalını yüzüme çarptı. Zincir vurulmuş ellerimi ızdırap ile yüzüme doğru götürdüğümde ortaya çıkan sesler, çadırın içinde yankılandı. Zincirin uçları da vücuduma çarparak ayrı bir acı oluşturdu. Ama en büyük acıyı babamın bu kaba hareketinden dolayı hissetmiştim.

  Beni şiddetle ortaya çekti ve Allah'ın Resulü ile yüzyüze geldik. Olaylar çok hızlı gelişmiş, şaşkınlıktan kimse müdahale edecek fırsat bulamamıştı.
   
  "İşte Ey Muhammed! Üzerinde seninle anlaştığım antlaşma gereğince bana geri çevireceğin kişilerin ilki!* diye bağırdı babam.
   
  Ben ve çevremdeki herkes, Allah'ın Resulü'nün ne yapacağını merakla bekledik. Çok zor durumda olduğunu yüzündeki her mimik ele veriyordu.
   
  "Biz, barış ve antlaşma yazısını daha imzalamadık!* dedi, ama babam gibi kurnaz ve akıllı bir kişiyi bu söylemle ikna edip beni yanında alıkoyabileceğine muhtemelen kendi de inanmıyordu.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.