Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbul`da Son Hesaplaşma

Dark İstanbul

Osman Aysu

350,00 TL
234,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
115,50 TL
Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbul`da Son Hesaplaşma Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 231
ISBN: 9786259444611
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Osman Aysu
Osman Aysu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbul`da Son Hesaplaşma Kısa Özet

  “Casuslar Şehri İstanbul’da son hesaplaşma!”

  Yeni mezun toy bir avukat olan Neslihan Başar, babasının ölümünün ardından ekonomik sıkıntı çekmeye başlar. Beklenmedik şekilde karşısına çıkan ünlü iş adamı Erol Elmas onu işe alıp hayatına sihirli bir değnekle dokunmakla kalmamış, genç kızın yaşamını baştan sona değiştirmiştir.

  Neslihan babasını kaybetmenin şokunu henüz üzerinden atamadan “Neri” adındaki bir CIA ajanından duydukları karşısında dehşete düşer. Kadın, babası Mahir Başar’ın avukatlık mesleğini maske olarak kullandığını, gerçekte Türk istihbaratında görevli bir ajan olduğunu, aslında adamın ölmediğini ve Elmas ailesi tarafından kaçırıldığını iddia etmektedir. Erol Elmas’ın genç kıza söylediğine göre ise Neri tehlikeli bir kadındır ve Neslihan’ın ondan uzak durması gerekmektedir. Kime güveneceğini bilemeyen Neslihan şaşkındır.

  Kendisini Casuslar Şehri İstanbul’da gerçekleşen bir hesaplaşmanın tam ortasında bulan genç kız artık hem CIA hem de Türk istihbaratının kıskacındadır. Bunun üzerine her iki tarafa da oynayarak babasının izini sürmeye karar verir ancak hiç beklemediği bir şekilde aşka tutulduğunda tüm planlarını gözden geçirmesi gerekecektir.

  Polisiye edebiyatımızın duayenlerinden Osman Aysu ile genç ve yetenekli meslektaşı Aşkın Zengin Akkuş’un ortak zihninden doğan Gölge Casus’u hem nostalji hisleriyle hem de büyük bir endişe kasırgasına kapılarak okuyacaksınız

 • 2. Hamur

Gölge Casus - Casuslar Şehri İstanbul`da Son Hesaplaşma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.