450,00 TL
292,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
157,50 TL
Gölge Adam Hakkında Bilgiler
Türü: Aksiyon ve Macera Kitapları
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9789944485739
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Cody McFadyen
Cody McFadyen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gölge Adam Kısa Özet

  FBI ajanı Smokey Barrett`ın kocası ve kızı bir seri katil tarafından öldürülmüştü. Smokey de katili öldürmüş fakat yüzünden yaralanmıştı. Hayatının geri kalanını yüzündeki bıçak yarasından kalan izle geçirecekti. Bu kadarı, Smokey gibi güçlü bir kadının kaldırabileceğinden bile fazlaydı. Her şeyini kaybetmişti ve kendini öldürmekten başka hiçbir şey düşünemiyordu.
  İşlediği son cinayeti Smokey`e ithaf eden yeni bir katil,
  onu yeniden oyunun içine, FBI`daki takımına sürükleyecek ve bir polis, bir kadın, bir anne olarak en büyük korkularıyla yüzleşmeye zorlayacaktı.

  "Romanın içerdiği şiddetle sarsılacak olan birçok okur, McFadyen`in Barrett`a verdiği hassasiyet ve incelikle `insan`a tekrar inanmaya başlayacak. Seri katil romanları yazan çok az sayıda erkek bu derinlikte bir kadın karakter yaratabildi. Muhtemelen, 2007`de okuduğunuz en iyi suç romanı Gölge Adam olacaktır."
  - The Washington Post

  "Soğukkanlı, insanı yerine mıhlayacak kadar parlak. Thomas Harris`in üzerine ekleyen McFadyen, şehre yeni bir oyun getirdi."
  - Lisa Gardner

  "Gölge Adam, bugüne kadar okuduğum seri katiller ve onları avlayan adamlar hakkındaki kitaplar arasında en güçlü ve otantik olanı. Son sayfaya kadar beni ayakta tuttu. Cody McFadyen gerçek bir şey!"
  - John E. Douglas

  "Gölge Adam sizi boğazınızdan kavrıyor ve ürkütücü bir yolculuk cehennemine doğru çekiyor. İlk sayfadan son sayfaya, Gölge Adam`ı unutamayacaksınız."
  - Faye Kellerman

 • 2. Hamur

Gölge Adam Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.