35,00 TL
22,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,25 TL
Göl Evi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 536
ISBN: 9786053040538
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 17 adet satılmıştır.
Kate Morton
Kate Morton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Göl Evi Kısa Özet

  Tarihi Kurgunun Polisiyeylle Buluştuğu İnanılmaz Hikayesiyle Her Türden Okuru Kendine Bağlayacak Bir Aile Draması.

  Kayıp bir çocuk…

  Haziran, 1933. Edevane’lerin kır evi Loeanneth’te geleneksel Yaz Dönümü Partisi için hummalı bir hazırlık var. Yazarlık hayalleri kuran,  on altı yaşındaki Alice Edevane özellikle heyecanlı. Kitabı için mükemmel bir fikir bulmakla kalmadı, rastlayıp rastlayabileceği en yanlış insana da aşık oldu. Ama saat gece yarısını vurduğunda ve gökyüzünde havai fişekler patlarken Edevane ailesi öyle bir trajedi yaşayacak ki, Loeanneth’i sonsuza dek terk etmek zorunda kalacaklar.

  Terk edilmiş bir ev…

  Yetmiş yıl ve sarpa saran bir soruşturmanın sonunda, Sadie Sparrow, Metropolitan Polis Teşkilatı’ndan zorunlu izne ayrılıyor. Büyükbabasının Cornwall’daki evine giden Sadie, boşluktan ne yapacağını şaşırmış halde. Ta ki bir gün, sık bir korunun çevirdiği, masalsı kır evine rastlayıp oradan kaybolan çocuğun hikayesini öğrenene dek.

  Çözülmemiş bir sır…

  Bu arada, Hamstead’deki şık evinin tavan arasındaki çalışma odasında, seksenine merdiven dayayan ve artık ünlü bir yazar olan Alice Edevane yeni cinayet romanları üzerinde çalışıyor. Ama bir gün genç bir dedektif çıkageliyor ve Alice hayatı boyunca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor.

  *Morton’ın son romanında, yazarın alametifarikası haline gelen sırlar, bir kez daha gün ışığına çıkıyor. Kayıp bebekler, bir annenin fedakarlığı ve sırlar, sırlar, sırlar… Morton ipuçlarını cömertçe sunarken gerçeğe yaklaştığınızı hissediyor, ancak sadece daha derinlerdeki bir sır tabakasına ulaşıyorsunuz. Kalp sızlatan seçimler ve zengin karakter çeşitliliğiyle sizi derinden etkileyecek bir roman.*
  Booklist

 • 2. Hamur

Göl Evi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.