Gökyüzü Efsaneleri Seti 2 Kitap Takım

Güney Kitap

Liz Flanagan

430,00 TL
279,50 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
150,50 TL
Gökyüzü Efsaneleri Seti 2 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Fantastik Romanlar
Sayfa Sayısı: 752
ISBN: 9786057135902
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 229 adet satılmıştır.
Liz Flanagan
Liz Flanagan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gökyüzü Efsaneleri Seti 2 Kitap Takım Kısa Özet

  Ejderhanın Kızı
  GÖKYÜZÜNÜN GERÇEK SAHİPLERİ GERİ DÖNÜYOR!
  "Ejderhanın Kızı, okuru dostluk, aidiyet, göç ve farklılık gibi önemli temaların yanı sıra ejderhalarla dolu keyifli ve alışılmadık bir maceraya davet eden destansı bir anlatı."
  Book Trust
  "Zengin detaylarla dolu fantastik bir öykü... Nefes kesen, çarpıcı bir destan."
  Mr Ripley`s Enchanted Books
  "Ejderhanın Kızı zekice kurgulanmış bir dünyada geçen heyecan verici bir macera. Ejderhaları yetiştiren hazırcevap ve tutkulu Milla ile geçirdiğim her andan keyif aldım. Durmaksızın artan gerilim ve heyecan, nefes kesen bir zirveyle taçlandırılmış. Bu umut dolu ince ince işlenmiş hikâye her yaştan okuyucuyu heyecanlandıracak."
  Sophie Anderson
  "Çarpıcı! Heyecan dolu ve tek kelimeyle büyüleyici bu kitap, hikâye anlatıcılığının zirvesi."
  Tamsin Rosewell
  "Gerilim, tehlike, aksiyon, sıkı dostluk ve ejderhalarla nefes kesen bu anlatı, cesaret, umut, göç ve hoşgörü temalarıyla okurların ilgisini çekiyor."
  Lancashire Post
  Ejderhaların süslü fresklerde, gece uyumadan anlatılan masallarda ve pazar yerinde kulaktan kulağa fısıldanan dedikodularda kaldığı Arcosi Adası`nda, şehrin ileri gelenlerinden birinin evinde işlenen esrarengiz bir cinayet bütün adanın kaderini değiştirecektir. Cinayetin tek tanığı ve evin hizmetçisi Milla birdenbire kendini yeryüzündeki son dört ejderha yumurtasını korurken bulur. Bu sırada şehirde artan ayaklanmalar ve Dük Olvar`ın ejderha yumurtalarına duyduğu saplantılı ilgi Arcosi Adası`nda sonun başlangıcını getirecektir.
  Geçmişi beraberinde getiren gizemli bir kadın, Milla ve arkadaşlarının ejderhaları korumalarını sağlayabilir mi? Güç savaşının ortasında adaletin çığlığı duyulabilir mi? Arcosi`nin kaderi kimsesiz bir kızın inancıyla değişebilir mi?
  Size ait bir ejderhanız olsun ister miydiniz? O hâlde bu kitabı çok seveceksiniz.

  Gölge Ejderhaların Yükselişi
  Yıllardır varlığı yalnızca efsanelerde duyulan ejderhaların yeniden ortaya çıkmasıyla Arcosi Adası’nda yepyeni bir hayat başlar. Dük Olvar’ın güç mücadelesinin adaya verdiği tahribat onarılmış, ejderhalar ve sürücüleri adada barışı sağlamıştır. Fakat aradan geçen on yılın ardından Arcosi halkı yeniden büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır: Kardeşlik.

  Ejderha yumurtalarının sürücüleriyle buluştuğu Kutsal Gün’de her şey yeniden altüst olacaktır. Hayatı boyunca kendisine ait bir ejderhaya sahip olmak isteyen Jowan ise kendini birdenbire bu kaosun ortasında bulur ve Kutsal Gün’de yaşanan felaketlerin ardından hayatı geri dönülmez bir yola girer.

  Jowan’ın yeni tanıştığı esrarengiz arkadaşı, onu her zaman hayalini kurduğu şeye kavuşturabilecek mi? Jowan hayattaki en büyük arzusu için imkânsızı başarabilecek mi? Arcosi halkı başına gelen felaketlerin üstesinden gelebilecek mi?
  Size ait bir ejderhanız olsun ister miydiniz? O hâlde bu seriyi çok seveceksiniz

 • 2. Hamur

Gökyüzü Efsaneleri Seti 2 Kitap Takım Hakkında Yorumlar