sadsad x
asdasd
40,00 TL
24,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
16,00 TL
Gökteki Yıldızlar 8 Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi ve Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786057577030
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Mahmut Şakir
Mahmut Şakir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Gökteki Yıldızlar 8 Kısa Özet

  Yüce Allah’ın, kendilerinden razı olduğu ve bunu da Kur’an-ı Kerim’de açıkladığı bu nesli bizim tanımamız gerekir. Bu nesli tanımak, onların hayatını okumakla ve onların dünyasına girmekle olur. Onların Hz. Peygamber’e verdikleri destek bizi de aşka getirir inşaallah.

  Belki biz de, bu sayede uyuşukluktan, meskenetten zilletten kurtulur, aziz oluruz. Haydin öyleyse, hep birlikte, bu kitabı baştan sona kadar üzerinde düşüne düşüne okuyalım. Sahabe-i kiram efendilerimizin dünyasına girelim. Mekke’de, Medîne’de, Hicret’te, Bedir’de, Uhud’da, Hendek’te, Tebükle, Hayber’de, Hudeybiye’de, Huneyn’de, Mescid’de, Suffa’da, Veda Haccı’nda onlarla birlikte olalım.

  Elinizdeki kitabın yazarı Mahmud Şakir, bu işi güzel başarmış; kitabı eline alan herkesi Hz. Peygamber’in ve sahabenin dünyasına taşıyor. Sizi, elinize aldığınız zaman okumadan bırakamayacağınız bir kitapla baş başa bırakıyorum. Sizi, Yüce Allah tarafından seçilmiş bir peygamber ve seçilmiş bir nesil ile birlikte olmaya davet ediyorum. Buyurun, bu kitabı hep birlikte okuyalım.

  Bu ciltteki Sahabiler:

  Useyd b. Hudayr (r.a)
  Habbab b. Eret (r.a)
  Sühehyb b. Mâlik (r.a)
  Bilal b. Rabah (r.a)
  Ammar b. Yasir (r.a)
  Âmir b. Füreyha (r.a)
  Mersed b. Ebi Mersed (r.a)

 • 2. Hamur

Gökteki Yıldızlar 8 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.