sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 96
ISBN 9786057577030
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
12,00 TL %45
bkmkitap.com
Fiyatı
6,60 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Gökteki Yıldızlar 8 Kısa Özet

  Yüce Allah’ın, kendilerinden razı olduğu ve bunu da Kur’an-ı Kerim’de açıkladığı bu nesli bizim tanımamız gerekir. Bu nesli tanımak, onların hayatını okumakla ve onların dünyasına girmekle olur. Onların Hz. Peygamber’e verdikleri destek bizi de aşka getirir inşaallah.

  Belki biz de, bu sayede uyuşukluktan, meskenetten zilletten kurtulur, aziz oluruz. Haydin öyleyse, hep birlikte, bu kitabı baştan sona kadar üzerinde düşüne düşüne okuyalım. Sahabe-i kiram efendilerimizin dünyasına girelim. Mekke’de, Medîne’de, Hicret’te, Bedir’de, Uhud’da, Hendek’te, Tebükle, Hayber’de, Hudeybiye’de, Huneyn’de, Mescid’de, Suffa’da, Veda Haccı’nda onlarla birlikte olalım.

  Elinizdeki kitabın yazarı Mahmud Şakir, bu işi güzel başarmış; kitabı eline alan herkesi Hz. Peygamber’in ve sahabenin dünyasına taşıyor. Sizi, elinize aldığınız zaman okumadan bırakamayacağınız bir kitapla baş başa bırakıyorum. Sizi, Yüce Allah tarafından seçilmiş bir peygamber ve seçilmiş bir nesil ile birlikte olmaya davet ediyorum. Buyurun, bu kitabı hep birlikte okuyalım.

  Bu ciltteki Sahabiler:

  Useyd b. Hudayr (r.a)
  Habbab b. Eret (r.a)
  Sühehyb b. Mâlik (r.a)
  Bilal b. Rabah (r.a)
  Ammar b. Yasir (r.a)
  Âmir b. Füreyha (r.a)
  Mersed b. Ebi Mersed (r.a)

Gökteki Yıldızlar 8 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.