sadsad x
asdasd
18,00 TL
12,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
5,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gökteki Yıldızlar - 1 Hakkında Bilgiler
Türü: İslami Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 190
ISBN: 9786052154939
Kapak: Ciltsiz
Mahmut Şakir
Mahmut Şakir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gökteki Yıldızlar - 1 Kısa Özet

    Yüce Allah`ın, kendilerinden razı olduğu ve bunu da Kur`an-ı Kerim`de açıkladığı bu nesli bizim tanımamız gerekir. Bu nesli tanımak, onların hayatını okumakla ve onların dünyasına girmekle olur. Onların Hz. Peygamber`e verdikleri destek bizi de aşka getirir inşaallah.

    Belki biz de, bu sayede uyuşukluktan, meskenetten zilletten kurtulur, aziz oluruz. Haydin öyleyse, hep birlikte, bu kitabı baştan sona kadar üzerinde düşüne düşüne okuyalım. Sahabe-i kiram efendilerimizin dünyasına girelim. Mekke`de, Medîne`de, Hicret`te, Bedir`de, Uhud`da, Hendek`te, Tebükle, Hayber`de, Hudeybiye`de, Huneyn`de, Mescid`de, Suffa`da, Veda Haccı`nda onlarla birlikte olalım.

    Elinizdeki kitabın yazarı Mahmüd Şakir, bu işi güzel başarmış; kitabı eline alan herkesi Hz. Peygamber`in ve sahabenin dünyasına taşıyor. Sizi, elinize aldığınız zaman okumadan bırakamayacağınız bir kitapla baş başa bırakıyorum. Sizi, Yüce Allah tarafından seçilmiş bir peygamber ve seçilmiş bir nesil ile birlikte olmaya davet ediyorum. Buyurun, bu kitabı hep birlikte okuyalım.

Gökteki Yıldızlar - 1 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.