sadsad x
asdasd

Göklerden İnişinin Birinci Yılında COVID-19

Ege Yayınları - Dijital

Feyzi Açıkalın

40,00 TL
34,00 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Göklerden İnişinin Birinci Yılında COVID-19 Hakkında Bilgiler
Türü: Anı Mektup ve Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 214
ISBN: 9786057673701
Kapak: Ciltsiz
Feyzi Açıkalın
Feyzi Açıkalın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Göklerden İnişinin Birinci Yılında COVID-19 Kısa Özet

    • Malumunuz, insan hafızasının unutmak gibi bir hastalığı var. Ömür boyunca yaşanabilecek ender felaketlerden birisinin tanıklığı yanında, ülkeyi yöneten siyasi iradenin, bunu bekasını sürdürmek adına kullanışını da değerlendirmek gerekiyordu. Bu kitabı onun için hazırladım; kolayca geri dönüp yaşananlardan dersler alabilelim, *cehenneme giden yolların nasıl döşendiği görelim* diye…

    • Siyasi rejimin niteliği gereği sosyal medyaya sıkışan doğru ve hızlı haber akışı, yazılarımın asıl kaynağıydı. Sosyal medyanın en büyük yararı, siyasi iktidar ve yandaşlarının *seçme sapan* diye isimlendirdiğim mesajlarını manşete taşıması oldu. Bu mesajlar art arda sıralandığında korkunç diye adlandırılabilecek bir stratejik bütünlük içeriyordu.

    • Corona Virüsü Hastalığı salgını, insan yaşamında ancak bir kez tanık olunabilecek - en azından öyle olması umulan - günler yaşattı. İnsanlık her anlamda sınandı. Zorlamaların, yasakların getirdiği yepyeni yaşam şekilleri oluştu. Üretim ve tüketim modelleri değişti.

Göklerden İnişinin Birinci Yılında COVID-19 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.