sadsad x
asdasd
45,00 TL
33,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
11,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Göğün Oğlu Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 364
ISBN: 9786058595491
Kapak: Ciltsiz
David Wingrove
David Wingrove
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Göğün Oğlu Kısa Özet

  Dünya Yok Oldu, Yeni Dünya Kuruldu. Geleceğe Hoşgeldiniz

  Yıl 2065. Batı Uygarlığı`nı yok eden ekonomik çöküşün üzerinden yirmi yıl geçti. Gücünü yitirmiş, kentleri yıkılmış Batı`da hayat, dağınık topluluklar halinde devam ediyor.

  Dorset kırsalında, Jake Reed on dört yaşındaki oğluyla ve tabii büyük çöküşün anılarıyla yaşıyor. 2043`te genç ve zengin bir vadeli işlemler uzmanıyken, dünya finans piyasaları teknolojik manzarasında çalışıyordu. Gelmekte olanı ve bunun ardında kimin olduğunu kendi gözleriyle görmüştü. Önceden uyarılmış biri olarak, yıkımdan kaçmayı başaran çok az insandan biriydi.

  Neden sonra Jake`in 22 yıl boyunca gelecek korkusuyla yaşadığı şey sonunda gerçek olur. Çin hava gemileri gökte belirir ve tuhaf, buzulu andıran bir yapı ufku kaplar. Jake kendisini giderek genişleyen bir "Kademeler Dünyası"na yaka paça atılmış hâlde bulur.

  Burası, yaklaşık 34 milyar ruhun yaşadığı ve sosyal statünün yerden ne kadar yüksekte olduğunla belirlendiği küresel bir kenttir.

  Ulu Tsao Ch`un yönetiminde yeniden yükselişe geçen Çin, geçmişin bütün izlerini silme ve dünya barışını baskıcı bir düzenle sağlama çabasındadır. Ne var ki, iç savaş patlak verir ve Jake kendisini gelecek için verilen mücadelenin ortasında bulur.

  Dünya Yok Oldu

  "Aşk, trajedi, sevinç... bütün bir insan yaşamı (ve ölümü)"

  - The Times

  Yeni Dünya Kuruldu

  "Kesinlikle sıra dışı… Bilimkurgu İngiliz Proust`un ellerinde"

  - Brian Aldiss

  Geleceğe Hoş Geldiniz

  "Muhteşem… İyi kurgulanmış bir evren, iyi işlenmiş karakterler ve bir an olsun dinmeyen bir aksiyon; Orwell`ın 1984`ünün ayrıntılarla süslenmiş müthiş bir kanaviçesi"

  - Toronto Globe And Mail

Göğün Oğlu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.