sadsad x
asdasd
35,00 TL
21,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
14,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Gizli Suikastlar Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9789759961992
Kapak: Ciltsiz
Atilla Akar
Atilla Akar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gizli Suikastlar Kısa Özet

    Türkiye tarihinde el değmemiş konulardan biri de gizli suikastlardır. Toplumun önemli bir kesimi normal görünen birçok ölümün arkasında –Turgut Özal, Adnan Kahveci, Recep Yazıcıoğlu, Alparslan Türkeş vb –gizli birtakım mihrakların eli olduğundan ciddi kuşku duyuyor. Söz konusu ölümlere bugüne kadar *tatmin edici* bir cevap ne yazık ki getirilebilmiş değil.

    Araştırmacı yazar Atilla Akar bu kez üzeri örtbas edilmiş, kaza, intihar, hastalık, vb görüntüsü verilmiş, fakat her zaman zihinlerde soru işareti bırakmış *esrarlı ölümler*i masaya yatırıyor. Gizli suikastların hangi yöntemlerle yapıldığı ve Türk tarihindeki gizli suikast yöntemlerini ele alan yazar oldukça etraflı bir şekilde yakın tarihimizde ve günümüzde üzerinde *Gizli Suikast* kuşkusu olan ölümler inceliyor.

    Gizli Suikastlar okudukça sizi hayrete düşürecek, *doğal ölüm* zannettiğiniz olayların aslında öyle olmayabileceğinin ipuçlarını verecek. *Gizli Tarih* alanındaki bu çalışma bilinmeyeni, saklananı, üzeri örtüleni gün yüzüne çıkartacak.

Gizli Suikastlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.