sadsad x
asdasd
16,00
12,32
%23 indirim
Gizli Ajan Hakkında Bilgiler
Türü: İngiliz Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 331
ISBN: 9789755334752
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Joseph Conrad
Joseph Conrad
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Gizli Ajan Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Gizli Ajan Kısa Özet

    11 Eylül saldırılarından sonra Amerikan medyasının atıf yaptığı kitapların başında gelen Gizli Ajan, terörizm konusunda yazılan ilk romanlardan biri ve bir başyapıt olarak anılmakta. Joseph Conrad ın Greenwich Gözlemevi ndeki gerçek bir bombalama eyleminden esinlenerek yazdığı bu roman, politik şiddetin anlamsız doğasını sergilemekte.

    Gizli Ajan, bir casusluk ve politik şiddet romanı olarak tanımlansa da, aynı zamanda insan psikolojisine dair derinlikli, sarsıcı gözlemleri ve çözümlemeleriyle, ortaya koyduğu unutulmaz karakterlerle, Conrad ın yirminci yüzyılın ilk büyük yazarı olarak tanınmasını sağlamıştır. Bundan yaklaşık yüz yıl önce ilk yayımlandığında karanlık doğası nedeniyle sansasyon yaratan bu kitap, bugün hala tüm dünyada ilgiyle okunmaktadır.

    Gizli Ajan da masum insanların ölümüyle sonuçlanan böylesine anlaşılmaz eylemlerde bulunanların zihinlerinde neler olup bittiğini açığa çıkaran Conrad, terörizmin günümüzdeki açıklanamaz yıkıcılığına ilişkin öngörüleri nedeniyle edebiyatın Nostradamus u olarak adlandırılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.