sadsad x
asdasd

Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek

Altınordu Yayınları

Ceylan Daş

69,00 TL
51,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
17,25 TL
Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 403
ISBN: 9786052028278
Kapak: Ciltsiz
Ceylan Daş
Ceylan Daş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek Kısa Özet

    Geştalt yaklaşımı hem bir yaşam felsefesi hem de bir terapi yaklaşımıdır. Geştalt yaklaşımı kişinin yargılamadan, suçlamadan, utanmadan, korkmadan ve endişelenmeden kendisiyle ve çevresiyle bütünleşebilmesine,  bütünleşerek büyümesine ve büyüdükçe *büyük* bir dünyada *olduğu gibi*  varolmasına olanak tanıyan hümanist bir bakış açısına sahiptir.

    Dolayısıyla Geştalt yaklaşımını anlatan bu kitap kendini anlamanın, insan insana temasın ve kişisel gelişimin önemine inanan herkes içindir.

    Geştalt yaklaşımı ülkemizde henüz çok yaygın olarak tanınan bir bakış açısı değildir. Bu nedenle kitabın amaçlarından biri Geştalt yaklaşımını tanıtmak ve tanıtırken de okuyucuların ihtiyaçlarının, isteklerinin, çevreleriyle nasıl temas kurduklarının, tamamlanmamış işlerinin, dirençlerinin ve kördüğümlerinin farkına varmalarına yardımcı olmaktır. Kitabın ikinci amacı ise terapi eğitimi alan terapistlere, Geştalt yaklaşımının kuramını ve yöntemlerini örneklerle anlatarak terapötik bilgi ve beceri düzeylerinin yükselmesine katkıda bulunmaktır.

Geştalt Terapi Bütünleşmek ve Büyümek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.