Geri Dönüşü Olmayan Hasar

Kaknüs Yayınları

Abigail Shrıer

230,00 TL
165,60 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
64,40 TL
Geri Dönüşü Olmayan Hasar Hakkında Bilgiler
Türü: Psikoloji
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9789752566897
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 10 adet satılmıştır.
Abigail Shrıer
Abigail Shrıer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Geri Dönüşü Olmayan Hasar Kısa Özet

    Dünyanın dört bir köşesinde yaşayan henüz 10’lu yaşlardaki kız çocukları, ciddi bir krizle karşı karşıya. Henüz üniversiteye adım atmamış, hatta 14’üne yeni basmış, yani en kırılgan dönemini yaşayan kız çocuklarımız bir yalana kurban gidiyor. “Yanlış bedende dünyaya geldikleri” ve “erişkin bir kadın olma yolundaki ‘hoşlarına gitmeyen’ fiziksel değişimlerden, cinsiyet değiştirerek kaçabilecekleri” yalanı…

    Ne yazık ki testosteron tedavisi ve cinsiyet ameliyatları, bu genç “trans” kimlikleri geri dönüşü olmayan bir hasara sürüklüyor.

    Genç kızlarımızı kendi değerlerini sorgulamaya ve hayatlarını mahvetmeye vardıran bu yalanları dünya kamuoyunun dikkatine sunan tek kişi, ABD’li gazeteci-yazar Abigail Shrier oldu. Shrier’ın empatiyle yola çıkan bu tarafsız araştırması, saldırıya varan olumsuz eleştirilere rağmen, anne babalardan ve trans kimliği benimsemiş kız çocuklarından sayısız övgü ve destek görüyor. Medyada “Yılın En İyi Kitabı” olarak nitelendirilen eser, 7 farklı dilde dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları “uyandırmaya” devam ediyor.

  • 2. Hamur

Geri Dönüşü Olmayan Hasar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.