sadsad x
asdasd

Genetik Havuzdan Çeyiz Sandığına Migren

A7 Kitap
18,00 TL
11,70 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,30 TL
Genetik Havuzdan Çeyiz Sandığına Migren Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sağlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9786052191507
Kapak: Ciltsiz
Aynur Özge
Aynur Özge
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Genetik Havuzdan Çeyiz Sandığına Migren Kısa Özet

  Bu bir bilim kitabıdır. Konusu migren hastalığıdır. Yazar, migren uzmanı olan bir doktordur ve migreni genetik miras olarak ele alıyor. Tamamı bilimsel gerçekleri yansıtan, tıbbi terminolojiden mümkün olduğunca uzak ve yalın bir dille yazılmış olan Migren; hekimler, tıp öğrencileri ve sade vatandaş için yararlı bir kaynak. Kendi ağrılarımızı anlamak ve etrafımızdaki baş ağrısı olan dostlarımıza daha etkin yardım edebilmek adına faydalı bir eser.

  Ailesinden miras kalan çeyiz sandığındaki hangi tohumun ne zaman ve ne ölçüde yeşereceğine bağlı olarak, herkes kendi hikâyesini yazar. Yazar bu kitapta, tanık olduğu hikâyelerden oluşan izlenimlerini bilimsel dayanaklarla anlatmış. Migren; toplumdaki her 5 kadından ve her 10 erkekten birini etkileyen, bilinen en karmaşık hastalıklardan birine rasyonel bakış açısıyla yaklaşmanıza vesile olmayı ve bu bağlamda farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır.

  Sonuçta, kimsenin elinde sihirli bir değnek yok; ancak sorunları bir bütün olarak kavramak, uzun vadeli çözümler üretmek ve empati yapabilmek başlangıç için makul hedeflerdir. Bu kitap, migrenin daha iyi anlaşılmasına ve migren hastalarının yaşam kalitesinin artmasına hizmet ederse, amacını gerçekleştirmiş olacaktır…

  Haydi; şimdi gelin migren proteini avına çıkalım…

Genetik Havuzdan Çeyiz Sandığına Migren Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.