sadsad x
asdasd

Genesis Girl - Yaratıcı Kız

Pay Yayınları

Jennifer Bardsley

24,00 TL
17,52 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Genesis Girl - Yaratıcı Kız Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786058183445
Kapak: Ciltsiz
Jennifer Bardsley
Jennifer Bardsley
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Genesis Girl - Yaratıcı Kız Kısa Özet

  Sosyal medyayı hiç kullanmamak birini ne kadar değerli kılabilirdi? 35 milyon dolar? Mahremiyetin kalmadığı bir dünyada evet.

  Blanca, Tabula Rasa kaidelerinin en iyisi olduğunu bilir. Çünkü internet bağımlılığının ve akıllı telefonların mahremiyeti ele geçirdiği bir dünyada hiç sanal izi olmayan seçkin biri olarak yetiştirildi. Şirketlerin reklam kampanyaları için oldukça değerlidir. Ancak bir Virüs, Blanca’nın fotoğrafını çekmeyi başarıp gizliliğini ihlal edince, gerçek dünyayla yüzleşmeye başlayacağı olaylar zincirini harekete geçirir.

  Zengin iş adamı Cal McNeal internet bağımlısı oğlu Seth’i geri kazanmak için Blanca’yı açık artırmada 35 milyon dolara satın alır. Seth ve Blanca birbirlerini tanıdıkça aralarında bir arkadaşlık gelişir. Verilen her emri sorgulamadan yerine getirilmesi için yetiştirilen Blanca, okulunu, öğretmenlerini ve hatta arkadaşlarını sorgulamaya başlar. Blanca`nın üzüntüsünü, kaybını, mücadelesini, inancını hissedeceğiniz bu hikayede onun saf ve tecrübesiz gerçekleri öğrendikçe kendi kararlarını verebilmesine ve kişiliğini bulmasına tanık olacaksınız.

  Mahremiyetin kalmadığı bir dünyada özgürlüğünü kazanmak için tek yapması gereken ondan vazgeçmek ve çevrimiçi olmak.

Genesis Girl - Yaratıcı Kız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.